Modulove

Szanowni Państwo,

Pragniemy zaprezentować naszą koncepcję pomocy naszym sąsiadom w tych trudnych dla nich chwilach. Razem z firmami i organizacjami chętnymi do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu, będziemy bez marży produkować moduły mieszkalne, które posłużą jako schronienie dla uchodźców u nas a po wojnie mogą zostać wysłane na Ukrainę, żeby stanowić zaplecze do odbudowy kraju. Jesteśmy w stanie wyprodukować do 150 modułów miesięcznie. Każdy z nich jest wyposażony w łazienkę oraz aneks kuchenny i może pomieścić nawet 8-osobową rodzinę w komfortowych warunkach.

Naszym celem jest stworzenie tymczasowych miasteczek dla uchodźców, które będą miejscem odpoczynku oraz pierwszym domem dla Ukraińców. Wierzymy, że zapewnienie schronienia jest naszym obowiązkiem a taka forma pomocy odpowiada nie tylko na bieżącą potrzebę schronienia ale przede wszystkim daje szansę na sprawną odbudowę kraju po zakończeniu wojny.

Zapraszamy Państwa do pomocy w akcji ModuLove.

Jak? oto kilka propozycji:

Filantropia:

Zakup modułów mieszkalnych, my zajmiemy się obsługą całego procesu. Zapewniamy identyfikację Państwa marki na modułach oraz w akcjach marketingowych. Koszt modułu z pełnym wyposażeniem, bez marży to 86 tys. złotych netto. Moduł pozostanie Twoją własnością

Składka:

Jeśli koszt całego modułu przekracza Twoje możliwości, zadeklaruj wartość pomocy a my zbierzemy podobnych Tobie darczyńców by ufundować kolejne moduły lub wspomóc cały proces.

Pomoc:

Jeśli Twoja organizacja działa w komplementarnych branżach (transport, usługi i produkcja budowlana, meblarstwo itp.) i chcesz pomóc przy naszej akcji? daj znać!

Polecenie:

Nie możesz sam pomóc? Pomoc przyjmuje różne formy. Możesz przekazać informację o akcji swoim kontrahentom, partnerom i znajomym. Im będzie nas więcej tym więcej możemy zdziałać.

Wierzymy, że wspólnymi siłami zrobimy wiele dobrego.

Zespół North-East Traders i agencji Zajafka

Kontakt:

Filip Błaszkiewicz

+48 799 709 556

filip@north-easttraders.com

napisz do nas.

wypełnij formularz.